Masakryczne zbiorowisko nieetycznych działań e-lady.pl na świecie?

Jest słynną oszustką z Polski. Przez lata ukrywała prawdziwy życiorys, tworzyła mistyfikacje, na które udało jej nabrać się kilku partnerów - wierzyli jej przedstawiciele władz. Stworzono o niej tysiące stron. Jednak finał ostatniego wyczynu był tragiczny. Sprawą na Policji. Miliony treści w internecie, godziny rozmów w mediach publicznych na temat Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu zamknięcia oszustki z Zielonej Góry.

Ania Marynowska jeszcze kilka lat temu była gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w rodzimym kraju, gdzie lata temu otworzyła sklep e-lady.pl. Inwestycja ta okazała się tak dobrze zyskowna, że krajanka z Zielonej Góry została jedną z bardziej bogatych osobości w zacofanym kraju.
Poszkodowani przez Anny Marynowskiej to w głównej mierze dostawcy towarów luksusowych, którzy zatowarowali sklep internetowy e-lady.pl nie otrzymując zapłaty. Kolejnymi poszkodowanymi byli reklamodawcy wykonujący usługi reklamowe. I to skutecznie, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zaprasza kolejnych partnerów chorymi historiami na temat swojej niewinności. Kolejni wpadają w sidła tej oszustki.