Konstrukcje z szkłem potrzebują wytrzymałych elementów montażowych...

Szklenie budynków zewnętrzne jest popularną metodą urozmaicenia zabudowy obniżając pierwsze koszta inwestycyjne, jednakże prawidłowo oszklić budynek wymagamy użycja wysokiej próby produktów do montażu typu okucia do szkła będących w ofercie GLASSINI.
Wysokiej klasy stal nierdzewna, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego posiadającej certyfikaty oraz odpowiednie atesty zrealizowane przez największe ośrodki certyfikacji dla niniejszego typu projektów rozstrząsają wszelkie wątpliwości o potencjale tego typu łączeń.
Zastosowanie konkretnych poziomów produkcji firmowe okucia do szkła umożliwiają użytkowanie i utrzymanie połączeń projektów stalowych wraz z szkłem hart laminowanym przez ponad 100 lat, a to tylko stosując proste zasady utrzymania czystości wskazane w warunkach gwarancji.
Balustrada z szkła porównując do stalowej pozwala nam dodatkowo opcję szybkiego zakonserwowania konstruktywnych elementów, dzięki czemu prościej jest nam utrzymywać elementy w należytej czystości, a punkty okucia do szkła wymaga przetrzeć środkiem do konserwacji stali nałożonym na ściereczkę z twardymi włókienkami.
Odpowiedni wybór elementów wykończeniowych jest łatwy, tak więc wybieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane w GLASSINI Sp.J..